Версия для печати
Середа, 25 Квітень 2018 05:45

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у нараді з роботодавцями аграрного сектору в Білокуракинському районі

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у нараді з роботодавцями аграрного сектору в Білокуракинському районі

 

    20 квітня 2018р. в залі засідань Білокуракинської райдержадміністрації відбулася роз’яснювально-консультаційна нарада з роботодавцями аграрного сектору з питань, що належать до компетенції Держпраці України.

    В заході взяли участь головні державні інспектори відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та представники наступних установ: Білокуракинської райдержадміністрації, Білокуракинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Білокуракинського центру зайнятості.

    Під час проведення наради її учасники заслухали інформацію про:

  • легалізацію заробітної плати - доповідав начальник Білокуракинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області;
  • відмінність трудових договорів від договорів цивільно-правового характеру та ознаки прихованих трудових відносин - доповідали головні державні інспектори відділу державного нагляду у сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

    Наприкінці наради доповідачі відповіли на додаткові питання присутніх та обговорили з ними оприлюднену інформацію.

 

Прочитано 149 раз Последнее изменение Понеділок, 07 Травень 2018 10:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии