UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Квітень 2018 11:37

Інспектори ГУ Держпраці обговорили з працівниками ТОВ «Лізінвест» питання атестації робочих місць за умовами праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці обговорили з працівниками ТОВ «Лізінвест» питання атестації робочих місць за умовами праці

 

    20 квітня 2018р. співробітниками відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проведено нараду на тему «Атестація робочих місць за умовами праці» з працівниками ТОВ «ЛІЗІНВЕСТ» (м. Рубіжне).

    Це підприємство займається виробництвом хімічних речовин, а саме фталевого ангідриду, малеїнового ангідриду, пластифікаторів та інших хімікатів для різних галузей промисловості. Тому під час роботи на працюючих можуть вплинути різноманітні шкідливі фактори виробничого середовища. Такі фактори поділяють на хімічні, фізичні, психофізіологічні та біологічні. Будь-який з цих факторів може вплинути на організм працівника, викликати в ньому функціональні зміни, професійне захворювання або отруєння. Тому особливу увагу під час наради було приділено умовам праці та методам захисту працівників від шкідливих факторів

   В ході наради інспекторами ГУ Держпраці було зазначено важливість розробки керівництвом цього та подібних підприємств комплексу організаційних та технічних заходів запобігання професійних захворювань і отруєнь, дотримуючись при цьому критеріїв та класифікацій умов праці. Особливу увагу учасників заходу було акцентовано на питаннях своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві і оформлення її результатів згідно чинного законодавства.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники ТОВ «ЛІЗІНВЕСТ» оновили та доповнили свої знання з питань запобігання професійних захворювань і отруєнь та атестації робочих місць за умовами праці.

 

Прочитано 146 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Квітень 2018 11:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация