UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Квітень 2018 07:59

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з працівниками ТОВ «Українські смоли»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з працівниками ТОВ «Українські смоли»

    20 квітня 2018 року фахівці відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області провели нараду з працівниками ТОВ «Українські смоли» (м. Рубіжне).

    Компанія «Українські смоли» спеціалізується на розробці, випуску і впровадженні фенолоформальдегідних, резорцінформальдегідних, поліефірних, алкідних, карбамидоформальдегидних, меламіноформальдегідних смол, лаків, клейових композицій і сполучних на їх основі. Основна діяльність підприємства – виробництво, на якому є багато робочих місць зі шкідливими умовами праці, тож питання правильності проведення та оформлення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці в повному обсязі згідно закону України «Про охорону праці» (ст. 7, 13) є вкрай важливим для даного підприємства.

    Під час проведення наради, фахівці ГУ Держпраці обговорили з працівниками підприємства нормативно-правові акти з проведення атестації робочих місць. Зокрема, були надані роз’яснення щодо результатів атестації, які використовуються для розроблення заходів щодо покращення умов праці і оздоровлення працівників та під час визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах, пільг і компенсацій за рахунок підприємств, установ та організацій, обґрунтування пропозицій про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники ТОВ «Українські смоли» мали змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області важливі питання щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці.

 

 

Прочитано 183 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Квітень 2018 08:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация