UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Квітень 2018 07:24

Завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»

Оцените материал
(0 голосов)

Завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»

 

    Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 04 квітня 2018 року з свердлувальником у Товаристві з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод».

    Комісією зі спеціального розслідування встановлені причини нещасного випадку, а саме: не дотримання потерпілою вимог безпеки під час виконання робіт на вертикально-свердлувальному верстаті, викладених в інструкції з охорони праці та недостатній контроль з боку керівника структурного підрозділу щодо організації працівниками робіт на технологічному обладнанні у відповідності до вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

   Розроблені відповідні заходи щодо попередження подібних нещасних випадків у подальшому. Керівництву Товариства з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод» запропоновано розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника структурного підрозділу.

    За результатами спеціального розслідування у відповідності «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232 нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілу складено акт за формою Н-1.

 

Прочитано 159 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Квітень 2018 07:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация