UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Квітень 2018 14:06

Інспекторами ГУ Держпраці спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки проведено ряд нарад з керівниками автотранспортних підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки проведено ряд нарад з керівниками автотранспортних підприємств області

    Нещодавно інспекторським складом відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Луганській області згідно угоди про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Державною службою України з безпеки на транспорті було проведено ряд нарад з керівниками автотранспортних підприємств з питань дотримання вимог безпеки праці під час перевезення пасажирів.

    На нарадах були присутні керівники, механіки, інженер з охорони праці автотранспортних підприємств м.Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжне, всього присутніх – 37 осіб. Основний наголос в ході заходів було зроблено на організаційних та технічних вимогах безпеки, виконання яких забезпечує безпеку під час перевезення пасажирів.

    Особливу увагу було приділено контролю з боку відповідних служб суб’єктів господарювання за технічним станом автомобілів, вузлами і механізмами автомобілів, що безпосередньо впливають на безпеку руху. Під час організації робіт службам охорони праці підприємств рекомендується частіше проводити повторні та позапланові інструктажі. Це не суперечить вимогам законодавства з охорони праці, а в плані профілактики травматизму відобразиться дуже позитивно.

    Співробітниками Управління Укртрансбезпеки були надані роз’яснення щодо ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом, який контроль згідно чинного законодавства за додержанням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, автомобільним транспортом.

    За результатами проведення нарад були прийняті наступні рішення:

  1. Підвищувати існуючій рівень та стан охорони праці на підприємствах;
  2. Працівникам підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні даних видів робіт;
  3. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно - правових актів. 

 

Прочитано 117 раз Последнее изменение Четвер, 19 Квітень 2018 14:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация