UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 18 Квітень 2018 13:53

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл з працівниками ТОВ «Тара-Маркет»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл з працівниками ТОВ «Тара-Маркет»

 

    Інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно спільно з фахівцем відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління проведено круглий стіл для працівників ТОВ «Тара-Маркет» (м. Сєвєродонецьк).

    Під час заходу присутні обговорили такі теми:

  • мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
  • легальна зайнятість – захист соціальних та трудових прав і гарантій.

    В ході круглого столу головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами наголосив, що при організації будівельно-ремонтних робіт на об’єктах необхідно виконувати вимоги, зазначені в «Мінімальних вимогах з охорони праці на тимчасових мобільних будівельних майданчиках», державних будівельних норм ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві».

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в сфері трудових відносин розповіла про легальну зайнятість працівників на підприємстві та зазначила, що на сьогодні не поодинокі випадки, коли фізичні особи (роботодавці) не укладають, а наймані працівники не наполягають на укладенні трудових договорів:

    «На жаль, чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним «вигодам». Тому останнім часом все частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, тобто «нелегальної» зайнятості. Причому треба зазначити, що від цього страждає насамперед особа, яка погоджується на таку працю».

    Директор ТОВ «Тара-Маркет» розповіла про діяльність підприємства, роботу служби охорони праці, забезпечення засобами індивідуального захисту на підприємстві та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової дисципліни.

    За підсумками розгляду та обговорення зазначених питань учасники круглого столу прийняли наступні рішення:

  1. Отримані   відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці відповідно до нормативно правових актів виробничої дисципліни. При проведенні будівельно-ремонтних робіт забезпечувати організацію управління з охорони праці на майданчиках;
  2. Дотримуватися своєчасного проведення інструктажів з питань охорони праці;
  3. Запровадити використання наочних засобів агітації при проведенні навчання, інструктажів та забезпечити їх наявність на робочих місцях;
  4. Підвищити відповідальність посадових осіб за стан охорони праці підприємстві.

 

Прочитано 137 раз Последнее изменение Середа, 18 Квітень 2018 13:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация