UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 14 Лютий 2018 11:20

Інспекторами ГУ Держпраці організовано учбово-тренувальні заняття у смт. Марківка

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці організовано учбово-тренувальні заняття у смт. Марківка

    З метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці на підприємствах області, протягом тижня – з 8 по 14 лютого 2018р. інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.

    Так, 13 лютого інспектори відділу організували учбово-тренувальні заняття аварійно-диспетчерської служби Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (філія ПАТ «Луганськгаз») спільно зі службами району на тему: «Запах газу в місцях масового скупчення людей». Заздалегідь було вирішено проводити заняття поблизу ГРП №6 в смт. Марківка, де поруч розташовані об’єкти комунально - побутового призначення, об’єкти житлового фонду, підвальні приміщення, газові колодязі, суміжні інженерні комунікації, про що письмово проінформовано служби району з затвердженням місця дати та часу.

 

IMG 20180213 0944351

 

    В ході проведення занять слюсарі АДС за допомогою пошукових приладів здійснювали обстеження трас газопроводів, будинків та відпрацювали різноманітні можливі аварійні ситуації (витік газу, пожежа, загазованість приміщень, інше) та методи надання первинної допомоги постраждалим внаслідок різних видів ушкоджень та травм.

IMG 20180213 084104

IMG 20180213 082553

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

    Тренінг проведено з бригадами АДС у відповідності з НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання» згідно плану локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій. За результатами тренінгу дії бригад оцінено на «добре». Після закінчення занять було ретельно розібрано дії працівників служби, щоб виявити помилки, які було допущено під час навчань та уникнути їх у майбутньому.

 

 

Прочитано 304 раз Последнее изменение Четвер, 15 Лютий 2018 06:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация