UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 31 Січень 2018 17:03

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(5 голосов)

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області 26 січня 2018р. проведено щоквартальне засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.
Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:
    1. "Розгляд питань, викладених у протоколах погодження програми розвитку гірничих робіт на 2018 рік по шахтах ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля». 
Було зазначено, що згідно рішення протоколу на шахтах розроблені графіки та заходи щодо приведення умов праці до нормативних вимог у 1 кварталі 2018 року. Заступникам директорів шахт запропоновано приймати участь у спільних з інспекторами Держпраці позапланових перевірках стану охорони праці та промислової безпеки на об’єктах шахт, які визначені у протоколах погодження програми розвитку гірничих робіт на 2018 рік;
    2. «Результати виконання постанов Луганського окружного  адміністративного суду щодо розгляду позовів Головного управління Держпраці у Луганській області, направлених у 2017 році». 
Розглядаючи це питання, було відмічено, що протягом 2017 року було направлено 15 позовів, з яких по 3-м було відмовлено у зв’язку зі своєчасним усуненням порушень, що приводить умови праці у відповідність Правил безпеки у вугільних шахтах.
    3. «Різне». Під час цієї частини засідання увагу присутніх було акцентовано на неприпустимому рівні травматизму, який допущено з початку 2018 року на вугільних шахтах ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля».
    Наприкінці заходу запропоновано на наступному засіданні Громадської Ради заслухати звіти керівників служб шахт, на яких допущено зріст рівня виробничого травматизму.
 
 
 
 
 

 

Прочитано 657 раз Последнее изменение П'ятница, 02 Лютий 2018 09:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация