UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 30 Січень 2018 12:47

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл у Сєвєродонецькому ДП «Промавтоматика» №436

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл у Сєвєродонецькому ДП «Промавтоматика» №436

 

    Нещодавно інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області на підприємстві «Сєвєродонецьке ДП «Промавтоматика» №436» був проведений круглий стіл за темою: «Охорона праці і промислова безпека у будівництві. Основні положення».

    На заході були присутні директор та інженерно-технічні робітники підприємства, завідувач сектору профілактики виробничого травматизму та інформаційного забезпечення Сєвєродонецького міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та головні державні інспектори ГУ Держпраці.

    В ході засідання круглого столу присутні обговорили питання про причини виробничого травматизму на будівельних підприємствах області, а саме:

    - дотримання вимог безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки при застосуванні обладнання підвищеної небезпеки;

    - проходження робітниками підприємства медичних оглядів та психофізіологічної експертизи робітників, які причетні до виконання робіт підвищеної небезпеки;

    - проходження навчання та чергові перевірки знань робітників та інженерно-технічного складу підприємства.

    На запитання, які виникали в ході бесіди інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області були надані відповіді на підставі діючих нормативно-правових актів з охорони праці та постанов кабінету міністрів України. За результатами обговорення теми заходу було вирішено отримані на засіданні круглого столу відомості застосувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно-правових актів.                                                       

 

Прочитано 314 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация