Версия для печати
Вівторок, 23 Січень 2018 09:39

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(7 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Протягом тижня інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області прийнято участь в роботі комісій з проведення кваліфікаційної атестації (захист дипломних робіт та проектів) з професії «Машиніст крану автомобільного».

    Так, 15 січня іспити проходили у Щастинському відділенні ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», а 18 січня – у Старобільському відділенні Центру. Заголом було заслухано 39 учнів, які показали добрий рівень підготовки і успішно здали іспити.

    Окрім цього, протягом минулого тижня інспекторами відділу було проведено ряд превентивних заходів на підприємствах м. Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільському і Білокуракинському районах.

    Переважними питаннями під час проведення семінарів та нарад в будівельній галузі були «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання робіт на висоті», «Охорона праці і промислова безпека у будівництві. Основні положення», в галузі котлонагляду – питання «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском», «Організація безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, в умовах щільної забудови»,  «Організація та проведення перевірок стану дотримання суб’єктами господарювання НПАОП».

    Під час проведення превентивних заходів інспекторами була приділена увага підвищенню  існуючого стану охорони праці на підприємствах. В данний період особлива увага приділяється безпеці роботи в ускладнених погодних умовах та виконання робіт працівниками на вулиці. Під час заходів інспекторами відділу було наголошено на необхідності очищення робочих зон та територій підприємств від снігу, недопущенні наявності льоду та льодового покриття на обладнані і в робочих зонах та важливості правильної організації місць обігріву працівників.

    Наприкінці заходів працівникам та керівникам підприємств було запропоновано звертатися до існуючих інформаційно-консультаційних пунктів ГУ Держпраці у Луганській області для отримання кваліфікаційних відповідей та роз’яснень з актуальних питань безпеки ведення робіт та правильності трактування законодавства з охорони праці.  

 

Прочитано 380 раз Последнее изменение Вівторок, 10 Квітень 2018 08:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии