UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Січень 2018 10:00

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду щодо безпеки при використанні газу зі співробітниками Відділу освіти Білокуракинської РДА

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду щодо безпеки при використанні газу зі співробітниками Відділу освіти Білокуракинської РДА

    З метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці на підприємствах протягом тижня – з 11 по 17 січня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.    Одним з таких заходів стала нарада на тему: «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті», яка відбулась 15 січня зі співробітниками Відділу освіти Білокуракинської РДА.

    В ході наради головним державним інспектором розглянуті основні вимоги правил безпеки системи газопостачання та зазначено, що: «Причинами нещасних випадків є самовільне встановлення побутових газових приладів; не в повному обсязі проведення планового технічного обслуговування систем газопостачання; порушення власниками житлових та громадських будинків правил безпеки при використанні газу, власна необережність».

    Безпека стану системи газопостачання та газового обладнання житлових будинків залежить від наступних факторів: перед опалювальним сезоном спеціалізованим організаціям необхідно проводити своєчасне та якісне технічне обслуговування внутрішньо будинкової системи газопостачання та вживати заходи щодо запобігання самовільному втручанню абонентів у системи газопостачання. Також безпечна експлуатація газового обладнання залежить від технічного стану димових та вентиляційних каналів, які необхідно перевіряти тільки спеціалізованими організаціями згідно періодичності (димоходи газових водонагрівачів та опалювальних котлів , які працюють сезонно, - не рідше ніж один раз на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік, - (навесні і восени). З метою недопущення нещасних випадків були наведені приклади аварійних ситуацій та дій їх  локалізації та ліквідації. 

    Інспектором відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Активне проведення подібних превентивних заходів триває. 

 

 

Прочитано 358 раз Последнее изменение Середа, 17 Січень 2018 11:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация