UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 16 Січень 2018 09:43

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар для педагогів м. Лисичанська

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар для педагогів м. Лисичанська

    12 січня 2017 року у малій залі Лисичанського Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю фахівцями відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області було проведено семінар з керівниками закладів освіти та педагогічними працівниками м. Лисичанська з питань застосування трудового законодавства з урахуванням нещодавно прийнятого Закону України «Про освіту».

    Під час заходу обговорювались питання змін у зв’язку з набуття чинності Закону України «Про освіту», зокрема, тема реформування порядку призначення керівника та прийняття педагогічних працівників до закладу освіти.

 

Zasidannia 3

    Відповідно до нового закону заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу, а не відповідним управлінням освіти. Керівник закладу загальної середньої освіти також має право оголосити конкурс на вакантну посаду.

   Під час семінару були висвітлені питання стосовно порядку оформлення трудових відносин, порядку ведення трудових книжок та обліку працівників, процедури припинення трудового договору, остаточного розрахунку при звільненні та гарантій для працівників при розірванні трудового договору.

    Наприкінці заходу фахівці ГУ Держпраці у Луганській області більш детально розкрили ті аспекти обговорюваної теми, з яких у присутніх виникли питання.

 

Прочитано 325 раз Последнее изменение Вівторок, 16 Січень 2018 13:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация