UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 15 Січень 2018 08:19

Для працівників санаторія-профілакторія «Привілля» проведено консультацію щодо атестації робочих місць

Оцените материал
(0 голосов)

Для працівників санаторія-профілакторія «Привілля» проведено консультацію щодо атестації робочих місць

    Головним державним інспектором відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області 11 січня 2017р. була проведена виїзна консультація щодо необхідності проведення атестації робочих місць. у відокремленому підрозділі «Санаторій – профілакторій «Привілля» ПАТ «Лисичанськвугілля».  

    В ході заходу присутнім було роз’яснено, що роботодавець повинен організувати та провести на своєму підприємстві атестацію робочих місць, якщо його виробництво (техпроцеси, обладнання, сировина, продукція) є потенційним джерелом шкідливих і небезпечних факторів, які можуть несприятливо впливати на здоров'я працівників зараз чи в майбутньому.

    Основними діючими нормативними документами, що регулюють процес проведення атестації на підприємстві продовжують залишатися постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 та Методичні рекомендації від 01.09.1992 № 41.

    Атестація робочих місць проводиться не рідше одного разу на 5 років. Позачергова атестація може бути проведена в тому випадку, якщо умови праці на підприємстві істотно змінилися.

    По-перше, якщо атестація не проводилася, але підприємство несе затрати на виплату компенсацій і надання гарантій працівникам (додаткові відпустки, підвищена оплата праці, спецодяг і т. д.), при перевірці можуть виникнути питання з приводу правомірності таких виплат (якщо роботодавець перебуває на бюджетному фінансуванні), а також проблеми з оподаткуванням таких виплат.

    По-друге, якщо підприємство не проведе атестацію і не надаватиме працівникам належні гарантії та компенсації, то кожний «шкідливий» працівник може звернутися до суду і вимагати відшкодування матеріального і морального збитку. У такому разі не проведення атестації не тільки не врятує роботодавця від відповідальності, але, навпаки, стане доказом його провини.

   По-третє, не проведення атестації робочих місць є порушенням законодавства про охорону праці, зокрема вищевказаної постанови № 442. Порушник - керівник підприємства, може бути притягнений до адміністративної відповідальності у вигляді сплати штрафу згідно ч. 1 ст. 41 КУпАП щодо порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення.

    Також не проведення атестації призведе до порушення прав працівників - фактично, виконуючи шкідливі або важкі роботи, наймана особа не одержить передбачених законодавством компенсацій і соціальні гарантії. Це дає підставу працівнику розривати трудовий договір за власним бажанням без відпрацювання двотижневого строку (ч. З ст. 38 КЗпП), а також звернутися до суду (ст. 221 КЗпП України).

    Таким чином, враховуючи глибокий соціальний зміст проведення атестації робочих місць за умовами праці для забезпечення захищеності працівників, зайнятих на роботах в несприятливих умовах праці, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання і фізичні особи (підприємці), які використовують найману працю, зобов'язані вжити необхідних заходів для її проведення, а на тих підприємствах, де термін її закінчився - провести чергову атестацію, забезпечити належне зберігання її матеріалів.

 

 

Прочитано 283 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация