Искать


 

НОВИНИ
Автор

Автор

Автор-редактор статей

ГУ Держпраці інформує щодо порядку внесення змін до існуючих актів за формою Н-5 та Н-1

До уваги керівників підприємств будівельної галузі!

Співробітники ГУ Держпраці обговорили питання контролю вмісту метану і діоксиду вуглецю в ході круглого столу з працівниками шахти ім. Капустіна

Фахівцями ГУ Держпраці спільно з управлінням Укртрансбезпеки проведено семінар з перевізниками Луганської області

06 липня у м. Кремінна відбудеться Фестиваль української народної іграшки та гри

Завершено розслідування випадку смерті сторожа ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту»


    18 червня 2018року фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування випадку смерті, що стався 28 травня 2018р. зі сторожем Товариства з обмеженою відповідальність «Об’єднане господарство залізничного транспорту», який був знайдений в непритомному стані 27 травня на робочому місці під час виконання трудових обов’язків і помер у лікарні на другий день.

    Комісією спеціального розслідування встановлено, що протипоказання виконувати роботу сторожа у потерпілого відсутні, зв’язок раптового погіршення стану здоров’я та смерті потерпілого з впливом на нього небезпечних та шкідливих факторів не встановлено та причиною настання нещасного випадку став незадовільний стан здоров’я потерпілого, а саме: ішемічний інфаркт головного мозку внаслідок тромбозу мозкової артерії. Вивчивши обставини, встановивши причини нещасного випадку комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний випадок смерті не пов’язаний з виробництвом.

     За результатами спеціального розслідування складено акт за формою Н-5.

Страница 1 из 29

Дополнительная информация