Версия для печати
Середа, 16 Серпень 2017 10:27

Інспектором ГУ Держпраці проведено тренінг з бригадою АДС Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(5 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено тренінг з бригадою АДС Новопсковського МРУЕГГ


     Протягом тижня – з 10 по 16 серпня 2017р., інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів щодо безпечної експлуатації газового господарства.

    Один із таких заходів проведено 14 серпня головним державним інспектором відділу: з бригадою аварійно – диспетчерської служби (АДС) Новопсковської газової дільниці Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (філії ПАТ «Луганськгаз») організоване теоретичні заняття та здійснено контрольний виклик на тему: «Запах газу з підземної газової мережі» з відпрацюванням на місцевості даної аварійної ситуації в умовах, максимально наближених до реальних на навчально-тренувальному містечку в смт. Новопсков.

Photo teoria

    Виходячи із характеру та обсягів заявок, що надходять на "104", з врахуванням місцевих умов і місця дислокації – прибуття бригади АДС на місце аварій повинно бути не пізніше ніж за 40 хвилин.При виїзді для локалізації та ліквідації аварій бригада АДС має планшети (плани газопроводів з точними прив’язками, схеми зварних стиків при потребі). Спеціалізований автомобіль АДС забезпечений автономними засобами зв’язку, сиреною та укомплектовуваний згідно з переліком оснащення аварійних автомобілів АДС. При виявленні газу з концентрацією понад 1% - для природного газу, або 0,4% - для ЗВГ в підвалах , тунелях, колекторах, під’їздах, приміщеннях перших поверхів будинків, вживаються заходи для негайного відключення газопроводів від системи газопостачання і евакуації людей з небезпечної зони. (НПАОП 0.00-1.76-15 р.VIII).

PhotoGaz

Photo2

   

 

 

 

 

 

 

 

    По прибуттю до місця навчальної аварійної ситуації співробітники АДС розпочали проведення приладового обстеження території по складеній схемі контролю (колодязі, підвали ш. т.д.) в радіусі 50 м. За допомогою шурфування (буріння) та перевірки спеціальними приладами було виявлено виток газу із підземного газопроводу, про що по рації робітники доповіли диспетчеру АДС. Усунення витоків газу було виконано на тренажерах навчального містечка. Після виконання ремонтних робіт провівся післяремонтний контроль загазованості та докладено про результати робіт диспетчеру.

    Модульована ситуація дала змогу оцінити дії персоналу АДС, спроможність оперативно вирішувати конкретні завдання. Під час тренінгу бригада АДС діяла згідно плану локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій, результати її роботи оцінено на «добре».

    В подальших планах відділу державного нагляду в газовому комплексі є завдання систематично ініціювати та брати участь в подібних тренінгах, які дають можливість оцінити дії служб спеціалізованих підприємств газового господарства та підтримувати власний рівень кваліфікації. Активна робота в цьому напрямку триває.

 

Прочитано 204 раз Последнее изменение Четвер, 17 Серпень 2017 07:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии