Искать


 

Середа, 12 Квітень 2017 10:27

Заступник начальника ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні робочої групи з підвищення мінімального рівня оплати праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

Заступник начальника ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні робочої групи з підвищення мінімального рівня оплати праці


    Заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області 10 квітня 2017р. прийняв участь у розширеному засіданні робочої групи при Луганській облдержадміністрації з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

    Основною метою засідання стало обговорення дії робочих груп на містах, проблемних питань щодо взаємодії та обміну оперативною інформацією стосовно мінімального рівня оплати праці в тому, чи іншому районі чи місті області. Тому учасниками заходу стали представники структурних підрозділів облдержадміністрації, державних установ обласного рівня, голови відповідних робочих груп при райдержадміністраціях та виконкомах міських рад області.

    На засіданні було обговорено питання щодо практичної реалізації запровадженого обласною робочою групою моніторингу стану забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати: визначено порядок збору інформації, перевірки фактів порушення законодавства та надання достовірного щомісячного звіту.

    За результатами заходу його учасники ухвалили працювати над підвищенням ефективної діяльності місцевих робочих груп, забезпеченням збору та обміну оперативними даними, а також збільшення кола виконавців моніторингу стану забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

За матеріалом прес-центру Луганської ОДА

Прочитано 324 раз Последнее изменение Середа, 12 Квітень 2017 10:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация