Искать


 

П'ятница, 03 Березень 2017 07:33

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду з працівниками ПП «Хімпостачальник»

Оцените материал
(3 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду з працівниками ПП «Хімпостачальник»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області наприкінці лютого було проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області. При плануванні заходів та виборі їх тематики фахівцями ГУ Держпраці завжди беруться до уваги специфіка підприємств, причини травматизму та виробничих неполадок, якщо таки мали місце.

    Так, наприклад, у зв'язку з тим, що в 2016 році у ПП «Хімпостачальник» (м. Сєвєродонецьк) сталось займання при проведенні фасування готового продукту в тару і основною вірогідною причиною був розряд статичної електрики, темою проведення наради на цьому підприємстві, яка відбулась 28 лютого 2017р., стала «Заходи по захисту від статичної електрики. Виконання заходів по недопущенню подібних випадків».

    Під час проведення заходу інспектори відділу звернули увагу співробітників підприємства на існуючі заходи захисту від статичної електрики, а саме:

-зниження інтенсивності генерації заряду статичної електрики;

-відведення заряду шляхом заземлення обладнання та комунікацій, а також забезпечення постійного електричного контакту з заземленням тіла людини;

-відведення заряду шляхом зменшення питомого об'ємного та поверхневого електричного опору;

-нейтралізація заряду шляхом використання різних засобів захисту від статичної електрики.

    В ході обговорення були розглянуті причини виробничої неполадки, яка сталася на підпрємстві, а також виконання заходів, які були запропоновані комісією щодо усунення цих причин. Особлива увага була приділена запобіганню небезпечним розрядам з рідин, а також експлуатації пристроїв захисту від статичної електрики. По закінченню заходу його учасниками прийнято рішення:

1. Проводити огляд заземлення обладнання та комунікацій перед виконанням робіт підвищеної небезпеки;

2.Не допускати наливання рідини в тару вільно падаючим струменем;

3.Посилити контроль за виконанням робіт підвищеної небезпеки з боку відповідальних осіб;

4.Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно-правових актів.

    Завдяки проведенню цього та подібних превентивних заходів з охорони праці працівники підприємств мають змогу обговорити із фахівцями ГУ Держпраці актуальні питання з охорони праці та безпеки ведення певних видів робіт.

Прочитано 545 раз Последнее изменение П'ятница, 03 Березень 2017 07:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация