Искать


 

Четвер, 08 Грудень 2016 08:29

Керівництво ГУ Держпраці розглянуло програми розвитку гірничих робіт у 2017 році

Оцените материал
(0 голосов)

Керівництво ГУ Держпраці розглянуло програми розвитку гірничих робіт у 2017 році

   Відповідно до плану роботи в Головному управлінні Держпраці у Луганській області 06 і 07 грудня 2016 року розглянуті плани розвитку гірничих робіт вугільних шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» на 2017 рік та іх відповідності нормативно-правовим актам, що стосується вугільної галузі.

   На розгляді були присутні:

- начальник Головного управління Держпраці у Луганській області, фахівці Управління гірничого нагляду;

- від ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля»- генеральні директори, технічні директори, заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт;

- від Державної воєнізованої гірничорятувальної служби – заступник начальника центрального штабу, представники 2-го Воєнізованого гірничорятувального загону.

   Технічними директорами та директорами шахт було надано звіти про виконання програми розвитку гірничих робіт вуглевидобувних підприємств та умов їх узгодження за 2016 рік.

   Начальником Головного управління Держпраці у Луганській області відповідно до ст. 29 Закону України «Про охорону праці» розглянуті клопотання генеральних директорів про встановлення необхідного строку для виконання заходів щодо приведення умов праці на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» у відповідність вимогам нормативних документів, графіки усунення ТДВ і заходи щодо безпечного ведення робіт на період їх усунення у 2017 році.

 

Прочитано 485 раз Последнее изменение Четвер, 08 Грудень 2016 08:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация