Искать


 

Понеділок, 07 Вересень 2015 06:03

Чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

Оцените материал
(1 Голосовать)

     

        03.09.2015  в  залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля»  відбулося чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

         Були присутні  начальники управлінь, начальники відділів  державного нагляду, завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління. Для участі в засіданні були запрошені представники вугільних підприємств, газового господарства та  підприємств житлово –комунального комплексу.

           На засіданні були розглянуті наступні питання.

  1. Про стан підготовки підприємств Луганської області до роботи в осінньо- зимовий період 2015-2016 років. 
  2. Про результати проведених в теруправлінні в 2015 році спеціальних розслідувань та про процедуру організації спеціальних розслідувань в умовах реорганізації органів Держгірпромнагляду.
  3. Про результати наглядової роботи за перше півріччя та превентивні заходи, що проводяться Головним управлінням Держпраці у Луганській області.
  4. Про підсумки конкурсу при прийомі на роботу до Головного  управління Держпраці у Луганській області.

       Головним питанням було стан підготовки підприємств Луганської області до роботи в осінньо- зимовий період 2015-2016 років. За наданою інформацією процес підготовки підприємств Луганської області до роботи в осінньо- зимовий період проходить відповідно з затвердженими графіками. Готовність підприємств до роботи в осінньо- зимовий період у середньому складає більш 55 %.

       Начальникам управлінь, відділів державного нагляду та керівникам підприємств запропоновано встановити контроль за виконанням запланованих підприємствами заходів та додатково до початку опалювального сезону заслухати керівників підприємств, що не додержуються строків  виконання графіків робот.

        На засіданні розглянуте питання про процедуру організацій спеціальних розслідувань в умовах реорганізації Держгірпромнагляду України відповідно до вимог листа Держгірпромнагляду від 02.07.2015 № 3575/0/5-13/6/15 щодо тимчасового порядку організації спеціальних розслідувань на виробництві.

        Розглянуті результати наглядової роботи за перше півріччя, надано  аналіз основних показників наглядової діяльності, доведено  до відома присутніх заходи, які реалізовані Головним управління в межах діючого Плану превентивних заходів.

       Окремо розглянуті результати проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад у Головному управлінні.Так,  розглянуті документи 17 кандидатів,  допущені  до конкурсу 15 осіб, з них пройшли конкурс , та за результатами співбесіди відібрано 11 осіб для заняття вакантних посад держслужбовців.   

 

Прочитано 652 раз Последнее изменение Понеділок, 07 Вересень 2015 10:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация