Версия для печати
П'ятница, 24 Червень 2016 07:40

ГУ Держпраці прийняло участь у роботі екзаменаційних комісій

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці прийняло участь у роботі екзаменаційних комісій

   На минулому тижні інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань з питань охорони парці.

   За зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» співробітник ГУ Держпраці прийняв участь у роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» НПАОП 0.00-1.59-87.

   За зверненням ТОВ «Луганський навчально-курсовий комбінат» фахівець ГУ Держпраці прийняв участь у роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07; Система стандартів безпеки праці і промислова безпека у будівництві ДБН А.3.2-2-2009.

   Під час першого екзамену знання було перевірено у 56 осіб, під час другого – у 25. Загалом, за результатами іспитів перевірено знання у 81 людини. Усі вони показали добрі знання з відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та здали іспит.

 

Прочитано 572 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Червень 2016 07:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии