Искать


 

Середа, 02 Березень 2016 16:20

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь в технічній нараді щодо звернення ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці  прийняли участь в технічній нараді щодо звернення ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова»

26 лютого Управлінням гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з технічними службами ПАТ «Лисичанськвугілля» і ВП «Шахта Шахта ім. Д.Ф. Мельникова», фахівцями 2 ВГРЗ розглянуто звернення ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» про можливість узгодження ведення робіт по перенесенню ізольованої споруди на виїмковій дільниці 122 північної лави блоку пл. k8н гор. 820м.

Фахівцями Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці були вивчені надані матеріали, у тому числі показники проб повітря, які відбираються працівниками підрозділів ДВГРС на пожежній виїмковій дільниці.

У зв’язку зі встановленим стабільним фоновим показником проб повітря, які відбираються працівниками підрозділів ДВГРС, технічна служба ПАТ «Лисичанськвугілля» вважає за можливим перенесення ізольованої споруди на вентиляційному горизонті 122 північної лави блоку пл. k8н гор. 820м для скорочення об’єму гірничих виробок на пожежній виїмковій дільниці.

На основі цього співробітники Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці зробили висновки, що у відповідності з нормативними актами з промислової безпеки та охорони праці, для ведення робіт по скороченню протягу гірничих виробок на пожежній дільниці виїмковій дільниці122 північної лави блоку пл. k8н гор. 820 м, головним інженером ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» і командиром 2 ВГРЗ необхідно розробити проект гасіння пожежі, узгодити його з галузевим спеціалізованим науково-дослідним закладом та затвердити технічним директором ПАТ «Лисичанськвугілля».

 

 


 

Прочитано 791 раз Последнее изменение Середа, 02 Березень 2016 16:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация