Искать


 

П'ятница, 15 Грудень 2017 07:38

З працівниками ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» проведено нараду за темою «Організація та безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки»

Оцените материал
(2 голосов)

З працівниками ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» проведено нараду за темою «Організація та безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 11 по 15 грудня 2017р. проведена низка превентивних заходів, направлених на популяризацію питань охорони праці, привернення уваги працівників до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах хімічної галузі виробництва.

    Так, наприклад, 11 грудня 2017 року у ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» проведено нараду за темою «Організація та безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки» за участі керівництва та інженерно-технічних працівників структурних підрозділів підприємства.

    Присутнім було висвітлено інформацію про існуючи законодавчі акти з охорони праці з вказаної теми та розкриті їх загальні вимоги (НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»; НПАОП 0.00-5.11-85 «Типова інструкція по організації та безпечному проведенню газонебезпечних робіт на діючих підприємствах» та інші). Окремо звернута увагу присутніх на можливі специфічні небезпечні та шкідливі фактори під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Також були обговорені питання забезпечення безпечної експлуатації конвеєрних стрічок та шнекового обладнання, дотримання системи стандартів безпеки праці під час організації та проведення будівельно-монтажних робіт.

    Під час наради до присутніх було доведено дані щодо динаміки та стану виробничого травматизму працівників, які отримали травми під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Так, за 11 місяців 2017 року зареєстровано 8 випадків загального травматизму на підприємствах та об’єктах хімічної, целюлозно-паперової галузей виробництва та водопровідно-каналізаційного господарства (що на 5 випадків менше, ніж за аналогічний період 2016 року). З 8 нещасних випадків (які сталися за 11 місяців 2017 року), - 5 сталися під час виконання робіт підвищеної небезпеки (а саме: виконання робіт за допомогою електроінструменту, газонебезпечних робіт (огляд колодязя), обслуговування трубопроводу пари, робота із шкідливими речовинами, виконання робіт з підмостей).

    З присутніми було обговорено організацію та проведення робіт підвищеної небезпеки у структурних підрозділах, обов’язки працівників з охорони праці, розглянуто види відповідальності працівників за порушення вимог з охорони праці, окремо розглянуті додаткові вимоги щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки із застосуванням засобів індивідуального захисту, привернута увага присутніх на правильність оформлення документації (нарядів-допусків, розпоряджень) тощо.

    Під час наради інспекторами ГУ Держпраці надавались відповіді на додаткові питання з вказаної тематики. Завдяки проведення цього заходу працівники підприємства мали змогу оновити та доповнити свої знання з ряду питань охорони праці, що стане їм у нагоді під час виконання своїх посадових обов’язків. 

 

Прочитано 32 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация