Искать


 

П'ятница, 20 Жовтень 2017 11:25

За ініціативи фахівців ГУ Держпраці тривають активні превентивні заходи щодо безпеки роботи під час опалювального сезону

Оцените материал
(0 голосов)

За ініціативи фахівців ГУ Держпраці тривають активні превентивні заходи щодо безпеки роботи під час опалювального сезону


    З 11 по 17 жовтня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, зокрема, проведено 3 наради, 8 семінарів та 3 лекції.

    Найбільш обговорюваною темою під час проведення цих превентивних заходів було «Виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства». Протягом звітного періоду ця тема висвітлювалась інспекторами відділу для працівників КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго», КП "Лисичанський завод залізобетоних виробів", ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ), ПАТ «Лисичанський завод «Пролетарій», ТОВ «МКЧ_МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне), Кремінської дільниці ДП «Укршахтгідрозахист», ТОВ «СТАН» (м. Лисичанськ), ТОВ «Промлит» (м. Лисичанськ).

    Під час нарад, семінарів та лекцій щодо підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду 2017-2018рр. інспектори ГУ Держпраці, обговорюючи зазначену тему з адміністраціями, фахівцями служб охорони праці, посадовими особами технічних служб та працівниками організацій, звертали особливу увагу на питання, пов'язані з виконанням робіт та підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, зокрема:

- підготовка споруд та обладнання до роботи в осінньо-зимовий період;

- забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту;

−  організація безпечного виконання робіт з підвищеною небезпекою;

−  безпечна експлуатацію і технічне утримання машин, механізмів і устаткування;

- дотримання належного технологічного стану опалювальних котельних, наявність необхідних дозволів на експлуатацію обладнання.

- організації та проведенню заходів щодо утримання мережі внутрішніх доріг, будівель та споруд, інженерних мереж підприємств.

    За результатами обговорення цих та інших питань фахівці ГУ Держпраці у Луганській області надали керівникам кожного з підприємств рекомендації щодо підготовки до безпечної роботи у осінньо-зимовий період та відповіли на додаткові питання присутніх відповідно теми обговорення.  

    Окрім висвітлення зазначеної теми, за звітній період фахівці відділу під час проведення превентивних заходів з охорони праці обговорювали з працівникам підприємств області питання щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, «Безпечна експлуатація електричних мереж та електрообладнання, правил охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт та дотримання Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт.

    Також З 11 по 17 жовтня фахівцями відділу було надано 5 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки представникам підприємств:

09 жовтня - працівнику КЗ "Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв" відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради на тему: «Порядок присвоєння робітникам груп з електробезпеки».

10 жовтня - працівнику ТОВ "РОКБА", м. Рубіжне на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».

11 жовтня - працівнику ТОВ "Промліт", м. Лисичанськ на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

12 жовтня - працівнику ПП "Інтер Мет", м. Рубіжне на тему: «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади».

13 жовтня - працівнику об`єднання співвласників "НАШ-ДОМ", м. Лисичанськ на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

    Під час проведення превентивних заходів та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.  

 

Прочитано 99 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация