Искать


 

Вівторок, 10 Жовтень 2017 15:48

На черговому засіданні колегії Головного управління Держпраці у Луганській області обговорено готовність вугільних шахт до опалювального сезону

Оцените материал
(2 голосов)

На черговому засіданні колегії Головного управління Держпраці у Луганській області обговорено готовність  вугільних шахт до опалювального сезону

    На початку жовтня поточного року відбулося чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області, за участю заступника директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації, начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області,  генеральних директори та представники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля»,  начальників управлінь, відділів, завідувачів секторів, інспекторського складу Головного управління.  

    Особлива увага на засіданні колегії була приділена готовності вугільних шахт до опалювального сезону  2017-2018 років. Зокрема, були обговорені результати проведеного управлінням гірничого нагляду моніторингу готовності піднагляднихвугільних підприємств до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період. Колегією зазначено, що роботи з підготовки підприємств вугільної галузі до опалювального періоду виконуються з недотриманням запланованих строків проведення ремонтних та капітальних робіт котельних і калориферних установок. Присутні заслухали звіти головних механіків вугільних об’єднань, директорів відокремлених підрозділів «Шахта «Тошківська», «Шахта ім. Г.Г. Капустіна», «Шахта «Новодружеська», які запевнили присутніх, що до початку опалювального сезону будуть виконані усі заплановані заходи. За результатами обговорення цього питання начальнику Управління гірничого нагляду Головного управління було доручено постійно моніторити стан підготовки вугільних підприємств до безпечної роботи у зимовий період.

    В ході засідання було розглянуто ще ряд важливих питань. Зокрема, було заслухано начальника відділу державного нагляду в сфері гігієни праці, яка оприлюднила інформацію про стан професійної захворюваності по Луганській області та про заходи щодо запобігання виникнення профзахворювань. Фахівець Головного управління відмітила, що у порівнянні з попереднім роком в Луганській області спостерігається зниження  рівня профзахворювань.

    Заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці доповіла про стан взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань додержання законодавства про працю на підприємствах Луганської області. Головний спеціаліст з питань протидії корупції нагадав присутнім про необхідність неухильного дотримання норм антикорупційного законодавства під час виконання службових повноважень, абсолютну неприпустимість вимагання «винагороди» від роботодавців і підприємців. За підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблено проект рішення.

 

Прочитано 311 раз Последнее изменение Середа, 11 Жовтень 2017 10:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация