Искать


 

Четвер, 21 Вересень 2017 06:40

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у прийомі в експлуатацію лави

Оцените материал
(5 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у прийомі в експлуатацію лави

 

    На минулому тижні інспектори Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області взяли участь у комісії з прийому в експлуатацію 17-ї східної лави пласта k8в гор.775м у ВП «Шахта Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля».

    Підготовка лави розпочалася у 2013 році. Протягом 2 років були проведенні підготовчі виробки, необхідні для роботи лави. Згідно проекту було передбачено монтаж механізованого комплексу 1 КД-80 з комбайном 1К-101.

    У квітні цього року було прийнято рішення про перегляд проектних рішень щодо роботи лави з виїмкою вугілля відбійними молотками. Фахівцями були отримані рекомендації Інституту геотехнічної механіки НАН України ім. М. С. Полякова щодо управління гірничим тиском в лаві та виконані необхідні розрахунки для забезпечення роботи лави в безпечному режимі. Переглянутий проект пройшов експертизу на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці.  

    За результатами роботи комісії 17 східна лава пласта k8в гор.775м на ВП «Шахта Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля» була прийнята в експлуатацію. Незважаючи на зменшення проектного навантаження на очисний вибій лави, введення її в експлуатацію забезпечить надійність роботи підприємства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 

Прочитано 244 раз Последнее изменение Четвер, 21 Вересень 2017 09:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация