Искать


 

Понеділок, 10 Серпень 2015 11:53

Зерноуборка

Оцените материал
(1 Голосовать)

     Головними державними інспекторами відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері на транспорті та у зв’язку протягом червня –серпня поточного року здійснені семінари-наради у підприємствах які виконують зернозбиральні роботи та роботи по зберіганню та переробці зерна, на теми

“Дотримання вимог безпеки під час проведення зернозбиральних робіт” та “Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт у суб’єктах господарювання, що здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна” (останній семінар проведено у СТОВ «Соснове» Новоайдарского району 12 серпня 2015 року ).
     Семінари-наради проведено у 17 підприємствах Біловодського, Білокуракінського, Новоайдарського, Новопсковського, Старобільського, Марківського та Міловського районів. Під час проведення семінарів, із працівниками підприємств було проведено роз’яснювальну роботу про попередження травматизму під час виконання робіт по збиранню та переробці зерна, та розглянуті питання щодо запровадження превентивних заходів під час виконання цих робіт. Складені протоколи засідань.
     У семінарах-нарадах приймали участь керівники та інженери з охорони праці, працівники підприємств, представники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представники Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області.

 

 

Прочитано 600 раз Последнее изменение Четвер, 28 Квітень 2016 07:45
Другие материалы в этой категории: Підготовка до зими вугільних підприємств »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация