Искать


 

П'ятница, 18 Серпень 2017 07:36

Фахівці ГУ Держпраці відкрили новий консультаційний пункт

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці відкрили новий консультаційний пункт

    Згідно з рішенням Колегії ГУ Держпраці в Луганській області про активізацію роботи з органами самоврядування у містах та селищах з метою поліпшення роботи по проведенню превентивних заходів інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки організовано роботу консультаційного пункту на базі Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

    Завдяки цьому під час реєстрації бізнесової діяльності фізичних осіб-підприємців та знов створених підприємств громадяни одночасно отримують безоплатну консультацію з таких питань, як:

- організація роботи з охорони праці та безпечного ведення робіт на підприємстві,

- необхідність отримання дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію машин, механізмів;

- порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві,

- інші питання, що належать до компетенції відділу.

    Прийом представників суб'єктів господарювання та фізичних осіб-підприємців кожної середи з 8-00 до 12-00 веде заступник начальника відділу державного нагляду в хімічній промисловості Кравченко Людмила Анатоліївна. Запрошуємо відвідати наш консультаційний пункт, який знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, б.32-А (Центр надання адміністративних послуг).

 

Прочитано 237 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация