Искать


 

Четвер, 17 Серпень 2017 07:48

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активне проведення превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активне проведення превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

     З 09 по 15 серпня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 2 наради, 5 семінарів та 3 лекції.

    09 серпня проведено:

- семінар та нараду щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у КП «Лисичанськтепломережа» та у ТОВ «НВП «Телсис» (м. Сєвєродонецьк), відповідно;

- лекцію за темою: «Правила охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод».

    11 серпня відбулися:

- нарада щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ЛКСП «Лисичанскводоканал»;

- семінар щодо проведення ремонтів, оглядів та обслуговування обладнання, у тому числі робіт на висоті у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ КРАСИТЕЛЬ» (м. Рубіжне);

- лекцію за темою: «Правила охорони праці під час штампувальних робіт» у ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ).

    14 серпня організовано:

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод»;

- лекцію за темою: «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи» у КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів».

    15 серпня проведено:

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк);

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «Листрансмаш».

    Також за звітній період фахівцями відділу надано 4 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

07 серпня – працівнику ТОВ «Союзенергомаш» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

09 серпня – працівнику ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

10 серпня – працівнику ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Правила безпеки під час кисневого різання металів» та працівнику ПАТ «РЕГЕНЕРАТ» (м. Лисичанськ) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради. Під час консультацій представникам підприємств були надані вичерпні та компетентні відповіді на цікавлячи питання з охорони праці. Робота з проведення подібних превентивних заходів на підприємствах області триває.

Прочитано 145 раз Последнее изменение Четвер, 17 Серпень 2017 07:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация