Искать


 

Середа, 16 Серпень 2017 12:51

За ініціативи інспекторів ГУ Держпраці проведено семінар щодо атестації робочих місць

Оцените материал
(3 голосов)

За ініціативи інспекторів ГУ Держпраці проведено семінар щодо атестації робочих місць

    За ініціативи фахівців ГУ Держпраці у Луганській області 15 серпня 2017р. відбувся семінар на тему: «Атестація робочих місць зі шкідливими умовами праці» за участі представників Управління Агропромислового розвитку Новоайдарської районної державної адміністрації, відділу освіти Новоайдарської районної державної адміністрації та інспекторів відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці.

    Під час заходу присутні розглянули питання стосовно правильної підготовки до проведення атестації робочих місць за умовами праці, принципи організації роботи щодо повної атестації робочих місць, критерії та класифікація умов праці, методи захисту працівників від шкідливих факторів. Інспектори ГУ Держпраці оприлюднили доповіді, присвячені правильності гігієнічної оцінки умов праці та акцентували увагу учасників заходу на пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах праці.

    Окрім цього, серед присутніх було проведено опитування і анкетування, з метою виявлення питань, обговорення яких буде корисно їм для подальшої роботи. Також увагу учасників заходу було звернуто на те, що при відділі експертизи умов праці працює інформаційно-консультаційний пункт, в якому можна отримати безкоштовну консультацію з питань, які відносяться до компетенції фахівців відділу.

    Наприкінці заходу його учасники відмітили користь проведення семінару та домовились про подальшу співпрацю, спрямовану на підтримку високого рівня якості оформлення документації з атестації робочих місць. В майбутньому планується проведення подібних заходів із залученням зацікавлених керівництва та працівників підприємств області.

 

Прочитано 237 раз Последнее изменение Середа, 16 Серпень 2017 13:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация