Искать


 

Вівторок, 15 Серпень 2017 12:30

Інспектори ГУ Держпраці звертають увагу на правилах безпеки під час виконання будівельних робіт

Оцените материал
(4 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці звертають увагу на правилах безпеки під час виконання будівельних робіт

    У підприємств будівельної галузі тривають активні роботи, тому інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області окрім іншого, приділяється особлива увага до організації безпеки на робочих місцях.

    Так, 09 серпня інспектором відділу була проведена нарада з працівниками ТОВ «Промхіммонтаж», на якій обговорювались питання безпеки при виконанні будівельних робіт. Особливу увагу під час заходу було звернено на оформлення нарядів – допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки, та виключення формального підходу до їх оформлення, допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки, дію відповідальних за проведення робіт підвищеної небезпеки, а також проведення інструктажів для працівників, які будуть виконувати ці роботи.

    Інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами звертають увагу керівників та працівників підприємств на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та пожежної безпеки під час проведення будівельних робіт.

Прочитано 188 раз Последнее изменение Вівторок, 15 Серпень 2017 12:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация