Искать


 

Понеділок, 14 Серпень 2017 07:20

ГУ Держпраці інформує щодо розгляду звернень громадян з питань розслідування нещасних випадків

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо розгляду звернень громадян з питань розслідування нещасних випадків


    Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування», Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній службі України з питань праці та її територіальних органах , затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16 листопада 2016року №1339, Положення про Головне управління Держпраці у Луганській області, затвердженого Наказом державної служби України з питань праці від 04 лютого 2016 року №8 відділ розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області організовує розгляд звернень громадян щодо розслідування комісією підприємства нещасних випадків, які трапилися з ними, або їх рідними.

    Згідно Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній службі України з питань праці та її територіальних органах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16 листопада 2016 року №1339 нагадуємо деякі пункти цього документа щодо строків розгляду звернень громадян:

    1. Строки розгляду звернень громадян обчислюються у календарних днях, починаючи з дня реєстрації звернень. Датою виконання звернення громадянина є дата реєстрації відповіді до нього.

    2. Звернення розглядаються та вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові й неробочі дні, а ті , які не потребують додаткового вивчення, - невідкладною, але не пізніше 15 днів з дня їх отримання.

    3. Загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 календарних днів.

     4. Звернення, що підлягає поверненню відповідно до статті 5 Закону, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів з дня його надходження.

    5.Якщо питання, порушені у зверненні, не належать до компетенції Держпраці та її територіальних органів, відповідно до статті 7 Закону таке звернення в строк не більше п’яти днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється заявникові. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення Держпраці та її територіальними органами, таке звернення в той самий строк повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

 

Прочитано 122 раз Последнее изменение Понеділок, 14 Серпень 2017 07:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация