Искать


 

П'ятница, 11 Серпень 2017 07:38

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари щодо вимог забезпечення роботодавцями охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари щодо вимог забезпечення роботодавцями охорони праці

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня була проведена низка превентивних заходів на піднаглядних підприємствах. Зокрема, інспектори відділу побували у ТОВ «УТН-Нафта Плюс» і ТОВ «СМІ-ОЙЛ НАФТОПРОДУКТ», де провели семінари за темою: «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» (НПАОП 0.00-7.11-12).

    Під час заходів їх учасникам було доведено, що «Загальні вимоги…» встановлюють вимоги щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, безпечного використання працівниками засобів праці, забезпечення навчання працівників і залучення їх до вирішення питань охорони праці, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівниками інших підприємств.

    Особливу увагу було звернуто на те, що роботодавець повинен забезпечити повну і вичерпну інформованість працівників та їх уповноважених представників з питань охорони праці про можливі небезпечні ситуації на виробничих об'єктах підприємства, тому що в питаннях власної безпеки дуже важлива обізнаність працівників про потенційні небезпеки, шкідливих виробничих чинниках, з якими працівники стикаються при виконанні своїх обов'язків.

    Також було відмічено, що у разі виникнення на підприємстві надзвичайних ситуацій і нещасних випадків роботодавець повинен вжити термінових заходів для евакуації працівників, надання першої долікарняної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі, за необхідністю залучити зовнішні служби невідкладної медичної допомоги.

    В ході семінару розглядались й інші питання, пов’язані з темою заходу. Інспекторами відділу були надано ряд відповідей на додаткові питання учасників семінарів. Завдяки проведенню подібних заходів працівники підприємств мають змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці актуальні для них питання охорони праці.

 

Прочитано 188 раз Последнее изменение Понеділок, 28 Серпень 2017 11:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация