Искать


 

Четвер, 10 Серпень 2017 08:04

У ПП СВФ «Агро» обговорено аналіз нещасних випадків на виробництві

Оцените материал
(1 Голосовать)

У ПП СВФ «Агро» обговорено аналіз нещасних випадків на виробництві

    Протягом тижня – з 3 по 9 серпня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів. Одним із таких заходів став семінар на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві», який 08 серпня проведено з працівниками Приватного підприємства сільськогосподарській виробничій фірмі «Агро» (смт. Білокуракине).

    Розпочинаючи захід, головний державний інспектор відділу наголосив на важливості приділення уваги аналізу нещасних випадків: «Аналіз виробничого травматизму проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження».

    В ході розгляду теми семінару було зазначено, що аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Обговорювана інформація щодо виробничого травматизму була проілюстрована інспектором ГУ Держпраці конкретними прикладами аналізу нещасних випадків на підприємствах області. Також інспектор запропонував керівництву підприємства провести профілактичну роботу з підлеглими щодо приділення додаткової уваги особистій безпеці під час пересування по території підприємства та провести аналіз забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства. «Запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму» – зазначив фахівець ГУ Держпраці.

    Інспекторський склад відділу державного нагляду в газовому комплексі звертає увагу керівників та співробітників підприємств на необхідності суворого дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки й поліпшення умов праці.

 

Прочитано 244 раз Последнее изменение Четвер, 10 Серпень 2017 08:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация