Искать


 

Вівторок, 08 Серпень 2017 10:02

ГУ Держпраці інформує щодо правил охорони праці в архівних установах

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо правил охорони праці в архівних установах

    Відповідно до статті 28 Закону України "Про охорону праці" та пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423 (зі змінами),   Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.04.2017 № 634 (вступив в силу 01.08.2017) затверджено Правила охорони праці в архівних установах.

    Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність у галузі архівної справи. Правила встановлюють вимоги щодо належних безпечних і здорових умов праці та виробничого середовища, організації роботи з охорони праці в архівних установах.

    Вимоги цих Правил є обов'язковими для всіх керівників та працівників архівних установ під час організації та виконання ними робіт, стажерів, аспірантів, осіб, відряджених до архівних установ, студентів вищих та середніх навчальних закладів під час проходження виробничої практики, а також під час проектування, реконструкції та будівництва приміщень архівних установ.

    Наказ, що затверджує ці правила вступив в силу 01.08.2017р. Ознайомитись з його повним текстом можна за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0870-17

 

Прочитано 246 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация