Искать


 

П'ятница, 04 Серпень 2017 05:14

Фахівці Управління гірничого нагляду провели нараду про стан аварійності та травматизму на шахтах, обладнаних системою УТАС

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці Управління гірничого нагляду провели нараду про стан аварійності та травматизму на шахтах, обладнаних системою УТАС

    Працівниками Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно з інженерно-технічними працівниками ВП «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» і ВП «Шахта «Гірська»  ДП «Первомайськвугілля» проведено нараду на тему «Стан аварійності та травматизму на шахтах, обладнаних системою УТАС».

    В ході обговорення розглянуто питання про стан аварійності та травматизму на шахтах, обладнаних системою УТАС, необхідність впровадження на вугільних підприємствах УТАС, перевага над іншими автоматизованими системами контролю, Про проблемні питання проведення оцінки відповідності автоматичних систем контролю  УТАС  на  ВП «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» та ВП «Шахта «Гірська»  ДП «Первомайськвугілля».

    За результатами обговорення були зроблені наступні висновки та пропозиції:

1. Система УТАС є ефективною системою комплексної безпеки, яка сприяє зниженню виробничого травматизму та аварійності на вугільних шахтах.

2. Вважаємо за доцільне продовжити впровадження систем УТАС на вугільних шахтах України та завершити  модернізацію систем, що працюють в інформаційному режимі.

3. Продовжити роботи з розширення функціональних можливостей систем УТАС щодо попередження  викидів вугілля, породи та газу, підземних пожеж, контролю стану електрообладнання, стану гірничих машин та механізмів з метою виключення фрикційного тертя тощо.

 

Прочитано 127 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация