Искать


 

Четвер, 03 Серпень 2017 05:33

Рада фахівців будівельної галузі розглянула ряд важливих питань щодо діяльності підприємств будівельної сфери

Оцените материал
(6 голосов)

Рада фахівців будівельної галузі розглянула ряд важливих питань щодо діяльності підприємств будівельної сфери

   Наприкінці липня співробітниками відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області організовано та проведено засідання Ради фахівців будівельної галузі, в якій взяли участь представники підприємств зазначеної галузі та співробітники відділів ГУ Держпраці.

    Під час заходу кожен з його учасників висвітлював певне питання, актуальне для підприємств будівельної галузі, зокрема було висвітлено та обговорено такі питання:

  1. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами підняв питання щодо оформлення Нарядів - Допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в частині заходів безпеки так  підкреслив, що потрібно виключити формальний підхід до розробки Планів Виконання Робіт (ПВР);
  2. Головний інженер ТОВ «Інвестбуд» доповів про роботу служби охорони праці на підприємстві та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.
  3. Інженер з охорон праці ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» проінформувала про рівень проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві,  професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.
  4. Головний державний інспектор відділу  державного нагляду в сфері трудових  відносин доповіла  про захист соціальних та трудових прав і гарантій.
  5. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в сфері гігієни труда доповів про порядок  проходження медичних оглядів на підприємствах області.
  6. Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці доповів про важки умови праці, впливу на працівників шкідливих виробничих факторів, атестацію робочих місць.
  7. Головний державний інспектор відділу розслідування нещасних випадків доповіла про оформлення трудових договорів та договорів цивільно – правового характеру  між роботодавцем та найнятим працівником. Вид договору має велике значення під час розслідування нещасних випадків та впливає на висновок про зв'язок із виробництвом .

    По завершенню обговорень вище зазначених питань, начальник відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами запропонував посилити контроль за виконанням службових обов’язків осіб, відповідальних за безпечне виконання робіт на об’єктах підвищеної небезпеки та станом охорони праці на робочих місцях  виробничих дільниць шляхом проведення цільових перевірок (за конкретними напрямами) комісіями підприємств. Підсумовуючи  засідання, Голова Ради фахівців  будівельної галузі запропонував планувати виробничу діяльність з урахуванням розглянутих питань.

Прочитано 161 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация