Искать


 

Середа, 02 Серпень 2017 08:23

ГУ Держпраці інформує щодо законопроекту врегулювання державного контролю за додержанням законодавства про працю у період та на території проведення АТО

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці інформує щодо законопроекту врегулювання державного контролю за додержанням законодавства про працю у період та на території проведення АТО

    На офіційному веб-сайті Держпраці України нещодавно опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

    Проект Закону України „Про внесення зміни до статті 3 Закону України „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю” розроблено на виконання вимог конвенцій Міжнародної організації праці № 81 1947 року про інспекцію праці у промисловості і торгівлі та № 129 1969 року про інспекцію праці у сільському господарстві.

    Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту закону приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; факс/тел.: (044) 289-55-24.

    Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www.dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”).

Прочитано 485 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация