Искать


 

Вівторок, 01 Серпень 2017 13:47

На черговому засіданні колегії Головного управління Держпраці у Луганській області підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року

Оцените материал
(9 голосов)

На черговому засіданні колегії Головного управління Держпраці у Луганській області підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року

    На черговому засіданні колегії Головного управління Держпраці у Луганській області підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року. Аналізуючи здійснення державного нагляду за станом охорони праці та промислової безпеки на піднаглядних підприємствах, в умовах дії мораторію на проведення планових перевірок, було зазначено, що при проведені 52 позапланових перевірок виявлено 622 порушення нормативно-правових актів, накладено 16 адміністративних штрафів на суму 1,86 тис. грн. По рішенню Луганського окружного адміністративного суду призупинено ведення робіт на 7 об’єктах вугільних шахт.

    Державними інспекторами проведено 25 позапланових перевірок дотримання законодавства про працю, зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Під час перевірок у 13 роботодавців виявлена значна кількість порушень законодавства про працю. Винесено 11 постанов про накладання фінансових санкцій у сумі 54,4 тис. грн. Прийняли участь у 27 засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Було проведено 7 нарад з територіальними громадами щодо реалізації органами місцевого самоврядування повноважень, передбачених ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування». Інспекторським складом Головного управління Держпраці проведено 4645 превентивних заходів у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення.

    Проведена контрольно-профілактична робота дає позитивні результати: зниження рівня виробничого травматизму на 22 відсотка, зниження смертельного травматизму на 80 відсотків. Переважають організаційні причини настання нещасних випадків (61% випадків), тобто відсутність або неякісне проведення інструктажу, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов’язків.  

    Колегія розглянула питання звернення громадян. Протягом звітного періоду надійшло 439 звернень усіх форм надходження, що на 153,7% більше ніж за аналогічний період 2016 року. На всі звернення були надані відповіді та роз’яснення. Значна частина звернень надійшла від громадян, що потребують соціального захисту та підтримки. Це свідчить про необхідність налагодження ефективної взаємодії з центральними органами виконавчої влади щодо соціальної підтримки населення.

    Начальник Головного управління Держпраці у Луганській області наголосив: «Наша мета – допомагати роботодавцям забезпечити легальні, здорові та безпечні умови праці робітникам підприємств, контролювати дотримання законодавства в частині виплати заробітної плати у розмірі не менш мінімальної».

    Наприкінці заходу було відзначено, що завдання, визначені Головним управлінням Держпраці у Луганській області на перше півріччя 2017 року, виконані.

 

Прочитано 317 раз Последнее изменение П'ятница, 04 Серпень 2017 07:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация