Искать


 

Вівторок, 01 Серпень 2017 06:55

ГУ Держпраці інформує щодо заходів з виявлення небезпечної нехарчової продукції

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо заходів з виявлення небезпечної нехарчової продукції

    Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області постійно проводить заходи з виявлення небезпечної нехарчової продукції, яка при використанні становить загрозу суспільним інтересам чи в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам законодавства.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 за Державною службою України з питань праці затверджено наступний перелік видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд:

- прості посудини високого тиску;

- ліфти і запобіжні комплектувальні вироби;

- канатні дороги для перевезення пасажирів, їх вузли та пристрої безпеки;

- обладнання, що працює під тиском;

- засоби індивідуального захисту;

- вибухові матеріали промислового призначення;

- обладнання та захисні системи, призначені для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі;

- машини та устаткування;

- пересувне обладнання, що працює під тиском;

- знаки безпеки і захисту здоров’я працівників.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 за №438 затверджено новий Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів (далі– постанова № 438).Постанова № 438 опублікована в Урядовому кур'єрі від 05.07.2017 за № 122 та набуває чинності через шість місяців з дня опублікування, тобто з 05 січня 2018 року.

    Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що відповідно до постанови № 438, надання на ринку та/або введення в експлуатацію ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, які відповідають вимогам Технічного регламенту ліфтів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 р. за № 465, та введення їх в обіг до набрання чинності постановою № 438, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності таких ліфтів і компонентів вимогам затвердженого постановою № 438Технічного регламенту.

    За додатковими роз’ясненнями та інформацією можна звертатися до Інформаційно-консультаційного пункту з питань дозвільної системи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.

 

Прочитано 144 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация