Искать


 

П'ятница, 28 Липень 2017 11:07

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

Оцените материал
(3 голосов)

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

    Нещодавно при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області відбулось засідання громадської ради за участю заступників генеральних директорів з охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», заступників директорів з охорони праці шахт області, голів первинних профспілкових організацій, головних державних інспекторів Управління гірничого нагляду.Відповідно до порядку денного присутні розглянули три питання.

    Під час першого питання розглядався стан охорони праці, виробничого травматизму та профзахворюваності на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», виконання «Комплексної програми підвищення безпеки праці ...» за І півріччя 2017 року.

    З доповіддю щодо цього питання виступили заступник генерального директора з охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» та заступник генерального директора з охорони праці ДП «Первомайськвугіллял», які в своїх доповідях довели до відома учасників заходу інформацію про стан охорони праці, виробничого травматизму і захворюваності на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», виконання «Комплексної програми підвищення безпеки праці ....» за підсумками роботи за І півріччя 2017 року. Довели до відома присутніх, причини та травмуючи фактори, за яких відбулися нещасних випадків і повідомили про використання коштів на охорону праці.

    «...Розроблено заходи щодо зниження виробничого травматизму. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у допущенні випадків виробничого травматизму...» - було зазначено під час виступів.

    Наприкінці доповідей представники підприємств ознайомили присутніх з основними заходами «Комплексної програми підвищення безпеки праці».

    В свою чергу, начальник Управління гірничого нагляду, коментуючи зазначені виступи, вказав на незадовільну роботу відомчого контролю на шахтах, на неякісне розслідування нещасних випадків на виробництві шахтними комісіями та акцентував увагу на кількості нещасних випадків.

    Друге питання було присвячено виконанню доручення Кабінету Міністрів Украйни від 03.04.2017р. про перевірки стану охорони праці і техніки безпеки нв вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

    З доповіддю виступив начальник Управління гірничого нагляду, який довів до відома присутніх інформацію про перевірки стану охорони праці і техніки безпеки на вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

    В рамках третього питання обговорювалась організація проведення перевірок у серпні та вересні 2017 року на виконання вимог Кабінету Міністрів Украйни від 24.05.2017р.

    Розпочинаючи розгляд питання, начальник Управління гірничого нагляду ознайомив присутніх з інформацією про позапланові перевірки стану охорони праці і техніки безпеки на вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», які заплоновані у серпні та вересні 2017 року на виконання вимог Кабінету Міністрів Украйни від 24.05.2017р.

    Заст. генерального директора з ОП ДП «Первомайськвугілля» в своїй доповіді довів до відома інформацію про проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві та спепіальних розслідувань на вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

    Обговорюючи значення проведення засідань Громадської ради, головний технічний інспектор праці теркому профспілки ПВПУ акцентував увагу на посиленні ролі громадських інспекторів з охорони праці в цілях профілактики нещасних випадків на виробництві.

    За результатами засідання присутні ухвалили наступні рішення:

  1. Директорам шахт, керівникам відокремлених підрозділів прийняти до неухильного виконання рішення Громадської ради від 14.07.2017р.
  2. Роботу підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та
    ДП «Первомайськвугілля» в частині забезпечення належного стану промислової безпеки та охорони праці, дотримання СУВОП і нарядної системи за підсумками роботи за за І півріччя 2017 року визнати незадовільною.
  3. Директорам шахт:

    3.1. Провести поглиблений аналіз стану охорони праці та виробничого травматизму за І півріччя 2017 року. Результати аналізу розглянути на чергових засіданнях ПДК шахт з охорони праці, заслухати звіти керівників, які допустили зростання виробничого травматизму, і притягнути до дисциплінарної відповідальності винних осіб.

    Термін - до 21.07.2017р.

    3.2. Взяти до уваги інформацію начальника Управління гірничого нагляду про перевіркі стану охорони праці і техніки безпеки на вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», які заплоновані у серпні та вересні 2017 року на виконання вимог Кабінету Міністрів Украйни від 24.05.2017р.

 

Прочитано 162 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация