Искать


 

Четвер, 27 Липень 2017 11:14

З працівниками ПрАТ «СЕВЕРОДОНЕЦЬКИЙ НДІХІММАШ» обговорено ряд питань охорони праці

Оцените материал
(3 голосов)

З працівниками ПрАТ «СЕВЕРОДОНЕЦЬКИЙ НДІХІММАШ» обговорено ряд питань охорони праці

    Головним державним інспектором відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області нещодавно проведено семінар з керівниками структурних підрозділів та службою охорони праці ПрАТ «СЕВЕРОДОНЕЦЬКИЙ НДІХІММАШ».

    Під час проведення заходу обговорено ряд питань стосовно проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці. Зокрема, інспектором відділу надано роз'яснення щодо застосування «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» з урахуванням змін до нього. Також учасниками семінару розглянуто низку питань, пов’язаних з відміною деяких нормативно – правових актів з охорони праці. Особливу увагу було приділено питанню застосування в сучасних умовах Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також під час заходу обговорено питання поширення Державного стандарту України (ДСТУ 4046-2001) Обладнання технологічне нафтопереробних, нафтохімічних та хімічних виробництв. Було відмічено, що цей стандарт установлює основні вимоги до технічного діагностування та контролю технічного стану технологічних об'єктів:посудин, апаратів, балонів, цистерн, барокамер, резервуарів, технологічних трубопроводів та вимоги цього стандарту є обов'язковими до виконання.

    В ході семінару інспектор ГУ Держпраці надав відповів на ряд питань присутніх щодо різноманітних аспектів теми розмови. Завдяки проведенню цього заходу учасники семінару розглянули та обговорили низку питань з безпечного виконання робіт при експертно–технічному діагностуванні обладнання та зменшення ризиків під час виконання вищевказаних робіт.

 

Прочитано 150 раз Последнее изменение Четвер, 27 Липень 2017 11:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация