Искать


 

Четвер, 27 Липень 2017 07:16

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

    З 12 по 25 липня 2017 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. А саме:

    12 липня проведено наступні наради:

- щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ТОВ «ЛИСМЕТ» (м. Лисичанськ);

- щодо дотримання вимог правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод»;

- щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи та лекцію на тему: «Електробезпека на промисловості» у КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго»;

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ).

    13 липня:

– нараду щодо праці неповнолітніх на підприємстві у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;

- нараду щодо утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та або обертаються у ТОВ «Мікротерм» (м. Сєвєродонецьк)

- нараду щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій у ТОВ «МКЧ_МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне)

- нараду щодо дотримання вимог правил охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском у ВАТ «Мирнодолинський ОЕЗ».

    14 липня – нараду щодо проведення ремонтів, оглядів та обслуговування обладнання, у тому числі робіт на висоті у ТОВ «Укрмет» (м. Сєвєродонецьк) та у ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк).

    17 липня – нараду щодо проведення ремонтів, оглядів та обслуговування обладнання, у тому числі робіт на висоті у ТОВ «Даймонтхім» (м. Сєвєродонецьк).

    18 липня:

– нараду щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у Кремінській дільниці ДП «Укршахтгідрозахист»;

- семінар за темою «Дотримання вимог безпеки під час роботи з інструментом та пристосуваннями» у ТОВ «Агрегатбуд» (м. Рубіжне).

    19 липня:

- нараду щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій у ТОВ «Ролет» м. Кремінна,

- семінар щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у КП «Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Рубіжанської міської ради;

- нараду щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк).

    20 липня:

- семінар щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» (м. Сєвєродонецьк);

- семінар за темою «Дотримання вимог безпеки під час роботи з інструментом та пристосуваннями» у ТОВ» КВАЛІТЕТ-1» (м. Кремінна);

    21 липня – нараду щодо дотримання вимог порядку проведення інструктажів з питань охорони праці у ТОВ «РОКБА» (м. Рубіжне);

    24 липня – семінар за темою «Дотримання вимог безпеки під час роботи з інструментом та пристосуваннями» у ТОВ "НОРД ВТОРМЕТ" (м. Сєвєродонецьк);

    25 липня провели наради:

- щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ПП «Мітра» (м. Сєвєродонецьк)

- щодо правил охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин,що працюють під тиском у ТОВ «Сервіс-М» (м Лисичанськ).

    Також надано 9 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

   10 липня – працівнику ТОВ "Машремприбор" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці»;

   11 липня – працівнику ТОВ "КВАЛІТЕТ" (м. Кремінна) на тему: «Ваги вантажу яку можна піднімати верстатнику (токар, фрезерувальник, свердлувальник) вручну і яким нормативним актом це визначено».

   12 липня – працівнику КП "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок видачі та оформлення наряду під час виконання ремонтних робіт в електроустановках».

   13 липня – працівнику ТОВ "Торговий Дім "КРАСИТЕЛЬ" (м. Рубіжне) на тему: «Перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека)».

   14 липня – працівнику ТОВ «МКЧ_МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне) на тему: «Облік інструктажів з питань охорони праці, ведення журналів».

   17 липня – працівнику ТОВ "КВАЛІТЕТ" (м. Кремінна) на тему: «Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки».

   18 липня – працівнику КП "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок складання списку працівників, які мають право проведення оперативних переговорів   з   енергопостачальною   організацією».

   19 липня – працівнику ТОВ "УкрМет" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

   21 липня – працівнику ТОВ "НОРД-ВТОРМЕТ" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Облік інструктажів з питань охорони праці, ведення журналів».

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради. Під час консультацій представникам підприємств були надані вичерпні відповіді на поставлені питання.

 

Прочитано 241 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация