Искать


 

Середа, 26 Липень 2017 10:41

Стан охорони праці на автомобільному транспорті обговорено у Марківському МРУЕГГ

Оцените материал
(1 Голосовать)

Стан охорони праці на автомобільному транспорті обговорено у Марківському МРУЕГГ

    Нещодавно інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганські області було проведено ряд превентивних заходів з питань охорони праці у підприємствах та в організаціях області.

    Наприклад, 20 липня на базі автотранспортної служби Марківського МРУЕГГ, філії ПАТ «Луганськгаз», було проведено семінар зі співробітниками вказаної служби на тему: «Стан охорони праці на автомобільному транспорті». В ході заходу присутні розглянули основні вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті та Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Особливу увагу приділили вимогам безпеки під час роботи на верстаках, що обертаються, при накачуванні компресором коліс в спеціальних клітях, при заміні електроліту в акумуляторах. Також розглянуто вимоги безпеки під час ремонтних робіт на естакадах, вимоги до оглядових канав, щодо висоти направляючих ребордів, розсікачів та наявності колесовідбійників для унеможливлення наїзду на працівників підприємства, оглянуто стан та терміни іспитів домкратів та інших підйомних засобів.

    Окрім цього заходу, інспекторами відділу в період з 20 по 25 липня було проведено 3 семінари і 1 нарада:

   21 липня – семінар «Стан охорони праці на підприємстві, Аналіз нещасних випадків, їх наслідки та шляхи профілактики» для служби охорони праці Старобільського МРУЕГГ і семінар «Розслідування нещасних випадків» у Кремінській дільниці Сєвєродонецького  МРУЕГГ;

   24 липня 2017р. – нарада «Аналіз травматизму» у Рубіжанська Дільниця Сєверодонецьке  МРУЕГГ;

   25 липня – семінар «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків. Роботи на висоті. Вимоги правил безпеки під час обслуговування газовикористовувального обладнання» для працівників   ФОП Воловиков І.М. (с. Половинкіно, Старобільського району).

    Наразі інспектори відділ державного нагляду в газовому комплексі продовжують активну роботу в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до нормативно-правих актів України.

Прочитано 303 раз Последнее изменение Середа, 26 Липень 2017 10:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация