Искать


 

Середа, 26 Липень 2017 07:14

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у круглому столі з фізичними особами-підприємцями та роботодавцями м. Сєвєроднецька

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у круглому столі з фізичними особами-підприємцями та роботодавцями м. Сєвєроднецька

    21 липня 2017 року фахівці відділів Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прийнято участь у круглому столі з питань дотримання законодавства про працю, охорони праці, промислової безпеки, проведення атестації робочих місць з фізичними особами-підприємцями та представниками роботодавців, який відбувся в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості.

  Найбільш актуальними виявились запитання щодо атестації робочих місць, легального працевлаштування, ведення виробничої діяльності в умовах скасування низки нормативно-правових актів, а також дії керівництва при настанні нещасного випадку.

    Зокрема, в ході заходу начальник відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами надав роз’яснення щодо розпорядження Кабінету міністрів України за № 166-р від 10 березня 2017 р. «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої ради», а також відповів на питання щодо первинних дій роботодавця при настанні нещасного випадку: роботодавець, одержавши повідомлення про нещасний випадок, зобов’язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку відповідального чергового Головного управління Держпраці за телефоном +38095 923-21-46 (цілодобово) та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок згідно з додатком 2 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» за №1232 від 30.11.2011р.

    Начальник відділу державного нагляду в хімічній промисловості довів присутнім сучасні вимоги застосування Постанови КМУ від 26 травня 2004 року за №687 «Затвердження Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки». Окрім зазначених роз’яснень, інспекторами ГУ Держпраці було надано ряд вичерпних відповідей на поставлені запитання присутніх.

Прочитано 253 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация