Искать


 

Вівторок, 25 Липень 2017 08:15

У ПрАТ СВФ «Агротон» проведено нараду щодо безпеки під час збирання врожаю

Оцените материал
(0 голосов)

У ПрАТ СВФ «Агротон» проведено нараду щодо безпеки під час збирання врожаю

    21 липня 2017 року головним державним інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області сумісно з начальником відділу профілактики виробничого травматизму   відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області проведено нараду на тему «Вимоги безпеки під час збирання зернових, зернобобових та круп'яних культур» зі спеціалістами структурних підрозділів і працівниками підприємства ПрАТ СВФ «Агротон».

    Зі вступним словом нараду розпочав керуючий центрального регіону ПрАТ СВФ «Агротон», який ознайомив присутніх зі станом промислової безпеки на підприємстві і нагадав, що настає найбільш травмонебезпечний період під час проведення зернозбиральних робіт.

    Під час основної частини заходу було розглянуті наступні питання порядку денного, а саме:

  1. Проходження працівниками медичних оглядів та їх періодичність;
  2. Вимоги безпеки з охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
  3. Забезпечення працівників засобами індивідуального захисту;
  4. Вимоги безпеки з охорони праці під час виконання зварювальних та газовогневих робіт з кисневими балонами.
  5. Рекомендації, щодо дотримання вимог безпеки з охорони праці при проведенні зернозбиральних робіт.
  6. Засоби пожежогасіння під час зернозбиральних робіт.

    В ході своєї промови інспектор ГУ Держпраці надав присутнім ряд рекомендацій щодо дотримання вимог безпеки з охорони праці при проведенні тих чи інших видів робіт, які є складовою зернозбирального процесу. В свою чергу, представник ФСНВ України у Старобільському районі надав учасникам наради інформацію про стан промислової безпеки в галузі на підприємствах району та Луганської області та рекомендації щодо способів надання першої долікарської допомоги при настанні нещасних випадків.

    По завершенню наради її учасники ухвалили наступні рішення:

  1. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на с/г підприємстві, відповідно до нормативно - правових актів. 
  2. Посилити контроль з боку керівника і посадових осіб с/г підприємства за безпечним виконанням робіт і дотриманню трудової і виробничої дисципліни працівниками.
Прочитано 227 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация