Искать


 

П'ятница, 21 Липень 2017 06:34

ГУ Держпраці інформує щодо роботи з виявлення небезпечної нехарчової продукції

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо роботи з виявлення небезпечної нехарчової продукції

    Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області постійно проводить заходи з виявлення небезпечної нехарчової продукції, яка при використанні становить загрозу суспільним інтересам чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам законодавства.

    Згідно п. 6 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого постановою КМУ від 22.03.2001 року за № 270 (далі – Порядок) лікувально-профілактичні заклади, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення за встановленою формою про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції до органу державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 за Державною службою України з питань праці затверджено наступний перелік видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд:

- прості посудини високого тиску;

- ліфти і запобіжні комплектувальні вироби;

- канатні дороги для перевезення пасажирів, їх вузли та пристрої безпеки;

- обладнання, що працює під тиском;

- засоби індивідуального захисту;

- вибухові матеріали промислового призначення;

- обладнання та захисні системи, призначені для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі;

- машини та устаткування;

- пересувне обладнання, що працює під тиском;

- знаки безпеки і захисту здоров’я працівників.

    З метою вдосконалення взаємодії між лікувально-профілактичними закладами та органами державного ринкового нагляду нагадуємо про необхідність відповідних медичних установ надсилати до Головного управління Держпраці у Луганській області письмові повідомлення про нещасні випадки, що сталися внаслідок споживання (користування) вищевказаної нехарчової продукції.

    Інформацію, згідно Порядку, просимо надсилати до Головного управління Держпраці у Луганській області на адресу: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100.

 

Прочитано 135 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация