Искать


 

Четвер, 20 Липень 2017 11:40

Інспекторами ГУ Держпраці організовано семінари щодо безпечної експлуатації об’єктів котлонагляду

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці організовано семінари щодо безпечної експлуатації об’єктів котлонагляду

    Інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області продовжують активне проведення семінарів та нарад на підприємствах області з питання «Оранізація безпечної експлуатації об’єктів котлонагляду».

    Так, за останній тиждень ця тема була висвітлена під час заходів у ТОВ «Сватівська олія», ТОВ ЛЕО «Попаснянський РЕМ» і ПП «Рубіжанський залізобетон». При проведенні цих заходів інспектори Держпраці загострювали увагу на організації та підтриманні існуючого рівня охорони праці на підприємствах, своєчасному проведенні технічних оглядів, проведенні навчань, інструктажів, оформленні та видачі нарядів-допусків на виконання робіт.

    Інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами звертають увагу керівників та співробітників підприємств на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці під час експлуатації об’єктів котлонагляду.

Прочитано 232 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация