Искать


 

Четвер, 20 Липень 2017 11:24

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Інспекторський склад відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області продовжує роботу в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до нормативно-правих актів України. Так, протягом тижня – з 13 по 19 липня 2017р. було проведено ряд наступних заходів.

    13 і 19 липня інспектор відділу прийняли участь у засіданнях таких комісій з перевірки знань: 13.07.2017 інспектори відділу прийняли участь у засіданні комісії з курсів цільового призначення «Безпечні методи та прийми обслуговування обладнання котельні», а 19.07.2017 – у засіданні комісії з перевірки знань з питань хорони праці, нормативних актів виробничих та технологічних інструкції, пожарної безпеки при виконанні робіт з чистки та ремонту димових та вентиляційних каналів, лежаків та топок у слюсарей-ремонтників комунального підприємства «Лисичанськтепломережа».

    Окрім цього, інспекторами відділу протягом звітного періоду було проведено наступні семінари та наради:

   12 липня – семінар «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» у відділі освіти Міловського РДА (смт. Мілове);

   13 липня – нарада «Аналіз травматизму» у Сєверодонецькому МРУЕГГ.

   Під час проведення цієї наради робітниками підприємства запропоновані заходи для запобігання аваріям:

- доводити причини нещасних випадків при використанні газу побуті через засоби масової інформації;

- посилити роботу з пропаганди безпечного користування газом в побуті;

- провести громадські слухання для населення по безпечному використанню газу у побуті;

   При виявленні випадків самовільного втручання в роботу газового устаткування житлових будинків негайно відключати від системи газопостачання встановлених абонентів. Вразі не допуску працівників газового господарства до газових приладів передавати матеріали до правоохоронних органів.

   14 липня – семінар «Стан охорони праці на підприємстві. Аналіз нещасних випадків, їх наслідки та шляхи профілактики. Роботи в котлованах траншеях колодязях» у Марківській дільниці ВП СУ ТОВ «Луганськвода». Цього ж дня було проведено ще один семінар: «Про внесення змін до типового положення про службу з охорони праці» у Кремінській дільниці Сєверодонецького МРУЕГГ.

   17 липня – нараду «Аналіз травматизму» у Сєверодонецькому ЛВУМГ.

   18 липня – семінар «Безпечна експлуатація ДВК житлових та громадських будинків. Роботи на висоті. Вимоги правил безпеки під час обслуговування газовикористувального обладнання» у ФОП Дєгтярьов (смт. Новоайдар).

    Під час обговорення тем зазначених превентивних заходів, інспектори ГУ Держпраці надали ряд консультацій з різноманітних питань охорони праці представникам підприємств. Активна робота з проведення подібних заходів триває.

               

Прочитано 151 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация