Искать


 

Вівторок, 18 Липень 2017 10:42

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні колегії Троїцької райдержадміністрації

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні колегії Троїцької райдержадміністрації

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області 11 липня 2017р. прийняв участь у засідання колегії Троїцької районної державної адміністрації.

    На заході було розглянуті питання стану підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збиральних робіт та забезпечення безпеки виконання робіт в період збирання врожаю зернових технічних та кормових культур у 2017 році. Зокрема, розглядались наступні питання:

- підготовка сіль господарських виробників району до проведення збиральних робіт;

- організація безпечного проведення зернозбиральних робіт;

- пожежна безпека при проведенні зернозбиральних робіт;

- заходи по недопущенню лісових пожеж.

    Під час виступу на засіданні колегії інспектор ГУ Держпраці проаналізував стан виробничого травматизму у Луганській області, детально проінформував керівників сільгосппідприємств про вимоги до організації проведення жнив, порядок повідомлення про нещасний випадок та відповів на додаткові запитання присутніх. Аграріям району, які приймали участь у роботі колегії, роздано 40 буклетів з рекомендаціями щодо організації безпечного проведення збиральних робіт, які були розроблені інспекторами відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку.

    За результатами засідання колегії, розпорядженням голови Троїцької райдержадміністрації, керівникам сільськогосподарських підприємств району рекомендовано посилити контроль за безпечним виконанням робіт і дотриманню трудової і виробничої дисципліни.

 

Прочитано 121 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация