Искать


 

Понеділок, 17 Липень 2017 08:04

Фахівці ГУ Держпраці провели семінари у ТОВ «Тара-Маркет» і ТОВ МЖК «Мрія-інвест»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели семінари у ТОВ «Тара-Маркет» і ТОВ МЖК «Мрія-інвест»

    У першій половині липня 2017 року працівники відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області разом з   фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці провели два семінари на підприємстві області: у ТОВ «Тара-Маркет» і ТОВ МЖК «Мрія-інвест» (обидва – м. Сєвєродонецьк).

    Темами заходів було «Вимоги безпеки на робочих місцях, де виконуються електро- і газозварювальні роботи» та «Про роботу відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму. Загальний рівень виробничого травматизму за перше півріччя 2017 року. Проведення розслідування та обліку нещасних випадків і аварій на виробництві комісією підприємства. Класифікація нещасних випадків».

    За першої темою у ТОВ «Тара-Маркет» інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів присутнім наступні питання:

- заходи та засоби із запобігання впливу на робітників небезпечних та шкідливих факторів при виконання електро- і газозварювальних робіт;

- медогляд та порядок допуску електрогазозварників до роботи;

- електробезпека на будівельному майданчику;

- вимоги безпеки при виконанні електрозварювальних робіт у ємностях.

    За другою темою інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму розповів присутнім про стан травматизму у Луганській області за перше півріччя 2017року. Також до робітників підприємства було  доведено вимоги  Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232, зосередивши увагу на кваліфікації нещасних випадків згідно обставин, за якими вони трапились.

    Під час зустрічі фахівців ГУ Держпраці з працівниками ТОВ МЖК «Мрія-інвест» за першої темою інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів присутнім наступні питання:

- заходи та засоби із запобігання впливу на робітників небезпечних та шкідливих факторів при виконання електро- і газозварювальних робіт;

- допуск електрогазозварників до роботи, проведення медоглядів;

- електробезпека на будівельному майданчику;

- вимоги безпеки при виконанні спеціальних електрозварювальних робіт;

- вимоги до освітлення під час виконання зварювальних робіт;

- вимоги до зварювальної техніки.

    Висвітлюючи другу тему, інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму ознайомив присутніх з інформацією про стан травматизму у Луганській області за перше півріччя 2017 року. Окрім цього, у ході обговорення до робітників підприємства було доведено вимоги Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232, зокрема на прикладах проведених розслідувань було розглянуто обставини, за яких нещасний випадок вважається таким, що пов'язаний з виробництвом та обставини, за яких нещасний випадок не визнається пов’язаним з виробництвом.

    Працівникам підприємств звернули увагу на роботу інформаційно-консультаційного пункту з питань розслідування нещасних випадків в Головному управлінні та сайт ГУ Держпраці у Луганській області, який висвітлює новини в сфері охороні праці та промислової безпеки, що відбуваються в Луганській області.

 

Прочитано 189 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Липень 2017 08:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация